"Öldür Beni Sevgilim" Şimdi Sinemalarda!

  02 Mart 2019   423 Okunma
  • Beğen
    1

Seda Bakan ve Murat Boz'un başrolünü paylaştığı "Öldür Beni Sevgilim" 1 mart itibari ile sinema perdesindeki yerini aldı.

Yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yaptığı Öldür Beni Sevgilim sinema filmi 01.03.2019 tarihinde tüm sinema salonlarında gösterime girmiş bulunmaktadır.

Filmin başrolünde Murat Boz ve Seda Bakan oynuyor. Filmde bu ikiliye Seda Güven,Yosi Mizrahi, Açelya Topaloğlu, Dilşad Şimşek, Özgür Emre Yıldırım ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler eşlik etmektedir.

Filmin konusunu özetlemek gerekirse ''Beş yıllık evli olan Demet ve Okan çiftinin birliktelikleri iyi gitmemektedir. Büyük bir aşkla başlayan ilşkileri masal gibi devam ederken evlilikle sonuçlanmıştır. Bir süre sonra parmakla gösterilen çiftin evliliği sıradan bir hal almaya başlar. Beşinci yıllarını doldurduklarında her ikisi de evlilikten bunalmış, bıkkınlık sendromuna girmiştir. Ancak her ikisi de birbirine karşı tek kelime dahi etmez ve hissettiklerini dile getirmez. Evlilik yıl dönümlerinde çift çok büyük bir yanlış anlaşılmanın kurbanı olur. Bu yanlışlık sonucunda hem Demet, hemde Okan birbirlerini öldürrmek için plan yapar. Her ikisi de öldürmek için fırsat kollarken başlarından tehlikeli ve komik olaylar geçer.
  İLGİLİ Filmler
Öldür Beni Sevgilim
  105 Dk.
Beş yıllık evli olan Demet ve Okan çiftinin birliktelik...
  •   142
  •   17
IMDb 6.1
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha