Bu Hafta Sinemada Hangi Filmler Var?

Bu Hafta Sinemada Hangi Filmler Var?
  17 Mart 2019   2877 Okunma
 • Beğen
  0

Sinemada bu hafta hangi filmler var? 15.03.2019 haftasında hangi filmler vizyona girdi. Bu hafta vizyona giren filmleri öğrenebilirsiniz.

Bu Hafta Hangi Filmler Vizyona Girdi?

1- Listemizin birinci sırasında KADAVRA filmi var.
Yönetmenliğini Diederik Van Rooijen yaptığı filmin başrollerinde ise Stana KaticShay MitchellNick ThuneKirby Johnson,Grey Damon gibi oyuncular oynamıştır. Film 15.03.2019 tarihinde vizyona girmiştir.

2- MARiD
Türk yapımı Korku filmi olan Marid 89 dakikalık süresi ile sizlere korku dolu dakikalar yaratacak. Yönetmenliğini Kemal Özdemir yaptığı filmin başrollerinde ise Onur BilginHilal AnayMustafa MutluUçgun Tunç gibi oyuncular oynamıştır. Film 15.03.2019 tarihinde vizyona girmiştir.

3- GÜZEL OĞLUM (Beautiful Boy)
Timothée ChalametSteve CarellStefanie Scott,Maura TierneyJack Dylan Grazer gibi oyuncuların oynadığı Dram türündeki sinema filminin yönetmenliği ise Felix van Groeningen yapmaktadır. Film 15.03.2019 tarihinde vizyona girmiştir.

4- KIYAMET (Den Blomstertid Nu Kommer) 
Yönetmen Victor Danell tarafında sinema perdesine aktarılan KIYAMET filmi AKsiyon ve Bilim Kurgu türünde film severlerin ilgisini çekebilecek bir fil olarak karşımıza çıkıyor. Film oyuncu kadrosunda Pia HalvorsenLisa HenniKarin BertlingJesper BarkseliusChristoffer Nordenrot gibi oyuncular oynamıştır. 129 dakika süren film 15.03.2019 tarihinde vizyona girmiştir.

5- İSTİLA ALTINDA (Captive State)
Bilim Kurgu ve Gerilim türünde olan İstila Altında sinema filmini yönetmenliğini Rupert Wyatt yapmaktadır. Madeline BrewerMachine Gun KellyLizzy LeighKiKi Layne gibi oyuncuların başrolünü paylaştıkları film 109 dakika sürmekte ve 15.03.2019 tarihinde vizyondaki yerini alan filmlerden birisidir.

Sinemaya gitmeden önce filmler hakkında fikir sahibi olmak isterseniz. Filmlerin fragman görüntülerini izledikten sonra kendinize uygun film için sinemaya gidebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Güzel Oğlum - (Beautiful Boy)
1
  121 Dk.
David ve Vicki çifti şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrılmıştır. Parçalanan ailenin oğlu Nick'in velayeti ise annesi Vicki'e verilmiştir. David iyi bir aile babasıdır ve eşinden boşanmış olsa da oğlu Nick'i hiç bir zaman ihmal etmez. Çok başarılı bir öğrenci olan Nick, çevresindeki insanlar tarafından da çok sevilmektedir. Ancak anne ve babasının ayrılığından sonra Nick'de gözle görülür bir değişim süreci başlamıştır. Bu durum ailenin de dikkatini çeker. David oğluna ne olduğunu merak eder ve araştırma yapmaya başlar. Bir süre sonra ise çok acı bir gerçek ile yüzleşmek zorunda kalır. Biricik oğlu Nick'in Kristal Meth bağımlısı olduğunu öğrenen baba, oğlunu girdiği bu bataklıktan kurtarmaya kararlıdır.
 •   222
 •   7
IMDb 7.3
İzle
Detay
İstila Altında - (Captive State)
2
  109 Dk.
Cesur insanlar bölgeleri olan Chicago'nun dünya dışı güçler tarafından işgal edilişinin on yıl ardından geçen süre de bölgelerini geri almak için harekete geçer. Parçalanan Chicago kentinde muhalifler ve iş birlikçiler iş birliği yapmak zorundadır. Vera Farmiga, John Goodman ve Madeline Brewer üçlüsünün başrolünü paylaştığı yapımda, yönetmen koltuğuna Rupert Wyatt oturuyor.
 •   69
 •   11
IMDb 5.0
İzle
Detay
Kıyamet - (Den Blomstertid Nu Kommer)
3
  129 Dk.
Yıkım, kaos ve ölüm insanoğlunu büyük bir tehdit altına sokmuştur. İnsanların tek amacı hayatta kalmayı başarmaktır. Genç Alex ise tüm bu olayların yaşandığı sırada geçmişten gelen bir hayalet ile karşı karşıya gelir. Alex küçüklüğünde henüz 12 yaşındayken babasının üzerinde kurduğu baskı yüzünden çok sevdiği Anna'dan ayrılmak zorunda kalmıştır ve Anna şimdi yeniden karşısındadır. Bu defa Anna'yı kaybetmeyeceğine dair kendisine söz veren Alex canı pahasına büyük bir mücadele içine girer. Alex acaba geçmişte Anna'ya karşı yapmış olduğu hataları telafi edip onun gönlünü yeniden kazanabilecek midir?
 •   176
 •   4
IMDb 6.6
İzle
Detay
Kadavra - (The Possession of Hannah Grace)
4
  85 Dk.
Eski bir polis olan genç ve güzel bir kadın Megan Reed, polisliği çok sevmesine rağmen geçmişte ki madde bağımlılığı yüzünden mesleğini bırakmak zorunda kalmıştır. Çok uzun bir süre rahabilitasyon merkezinde tedavi gören Megan Reed kararlığının meyvelerini toplamış ve iyileşmeyi başarmıştır. Artık tedavi gördüğü rehabilitasyon merkezinin gece vardiyasında güvenlik olarak işe başlamıştır. Bir gece hastane morguna hunharca cinayete kurban gitmiş bir kadın cenazesi getirilir. Hannah Grace adındaki bu cenaze bir şeytan çıkarma ayininde öldürüldüğü tespit edilir. Hannah Grace'nin cesedinin gelişi hastanede tuhaf olayların başlamasına sebep olur. Megan çok geçmeden bu durumu fark eder ve Hannah'ın paramparça olmuş bedeninin şeytani güçler tarafından ele geçirildiğini anlar. Ancak ciddi bir sorun vardır. Megan hastanede tek başınadır ve dışarı açılan tüm kapılar kilitlidir.
 •   19
 •   4
IMDb 5.2
İzle
Detay
Güven
5
  98 Dk.
Sıradan bir çift görünümünde olan Meryem ve Ali çifti rutin bir hayat geçirmektedir. Meryem evlenmeden önce Ferit adında ki eski aşkından bir çocuk sahibi olmuştur. Ali, bunu sorun etmemiş hem Meryem'i, hemde oğlunu sahiplenmiştir. Aradan yıllar geçer ve Ferit birden tekrar ortaya çıkarak dengelerin değişmesine sebep olur. Ferit'in geri dönüşü Ali'yi huzursuz eder ve istemeden de olsa Meryem'i güven sınavına tabi tutar. Meryem ise Ferit'in gelişi ile ikilem içine düşer. Meryem Ali'ye karşı büyük bir minnet borcu besler. Ancak diğer tarafta ise evlenmeden önce çok büyük bir aşkla bağlı olduğu adam vardır. Ali'nin Meryem'e olan güveni her geçen gün biraz daha azalır. Üçlü arasında aşk üçgeni oluşurken bu esnada Ferit bir cinayete kurban gider ve olaylar iyice içinden çıkılamaz bir hal alır. Ferit'in ölümü Ali ve Meryem'in birbirlerinden iyice uzaklaşmasına ve güvensizliğe sebep olurken, ikilinin emniyet sorguları ise birbirlerine yeniden sığınmaya zorlar.
 •   26
 •   4
IMDb 5.0
İzle
Detay
Marid
6
  89 Dk.
Okulundan mimar olarak mezun olan Murat, mühendis olarak mezun olan Orhan ve tekniker olan Aslı üçlüsü iş arayışı içindedir. Bir gün üç gence şehre oldukça uzak bir köyden restorasyon çalışması teklifi gelir. Köy çok uzaktadır ama gençlere yapılan maddi teklif asla geri çeviremeyecekleri meblağdır. Çalışma yapacakları köyde ise seneler önce esrarengiz şekilde doğaüstü olaylar meydana gelmiştir. Herşeyden habersiz köye varan gençler keşif turuna çıkar. İlk saatleri olağan şekilde geçen gençlerin başlarına gelecek musubet ise saatler gece yarısını gösterdiğinde ortaya çıkacaktır.
 •   52
 •   7
IMDb 5.0
İzle
Detay
Sokağın Çocukları
7
  98 Dk.
Sokak hayvanlarının barınaklarda yeni sahiplerini beklemesini, sokaklarda başı boş şekilde yaşam mücadelesi veren veya hayvan sever insanlar tarafından sahiplenilen sokak hayvanlarını ve o canlıların insanlar ile olan ilişkilerini konu alan yapımda sokakta yaşayan hayvanlara insanlar tarafından yapılan iyilikler ve kötülükler konu ediniyor.
 •   16
 •   2
IMDb 5.0
İzle
Detay
Mucizeler Parkı - (Wonder Park)
8
  86 Dk.
Küçük ve sevimli bir kız olan June, çok iyimser, bir o kadar da hayalperest bir kızdır. Bir gün ormanda tek başına gezintiye çıkan june, gezisi sırasında hiç bilmediği bir sihirli dünyanın içine dalacaktır. Gördüğü bir kelebeğin peşinden giden June, ormanın derinliklerinde oldukça eğlenceli bir eğlence parkı olduğunu görür. Gördüğü manzara karşısında adeta şoka uğrayan June, devasa büyüklükteki fantastik bir park olan Wonderland'ın tam karşısındadır. Parkta sayısız oyuncağın yanı sarı, bir çok neşe ve eğlence dolu hayvan barınır. Wonderland tamda June'nin hayallerini süsleyen parktır. Ancak bir süre sonra June bu parkın kendi hayal gücü ile ortaya çıktığını fark eder. Ama bu park tehlike altındadır ve orayı kurtarabilecek tek kişi June'dir.
 •   202
 •   6
IMDb 5.0
İzle
Detay
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha