Vizyona Giren Filmlerde Bu Hafta (08.03.2019)

Vizyona Giren Filmlerde Bu Hafta (08.03.2019)
  09 Mart 2019   2021 Okunma
 • Beğen
  0

08.03.2019 tarihi itibari ile vizyona 5 adet yeni film girdi. Bu hafta sonu sinema salonlarında bol alternatif bizi bekliyor olacak.

Vizyona Giren Filmler;

1 - KAPAN ( Nehir Yapım )

Yönetmenliği Kudret Sabancı tarafından üstlenilen Kapan filminin başrolünde Erkan Petekkaya oynamıştır. Aksiyon ve Dram türündeki filmde Erkan Petekkaya'nın yanı sıra Neslihan Acarİrfan AslanhanAli SürerÖykü Çelik rol almışlardır.

2 - KARTOPU SAVAŞLARI  2 ( Mars Dağıtım )

Animasyon türündeki Kartopu Savaşları 2 filmin aileniz ile birlikte hoş vakit geçirmenizi sağlayacak.

3 - CAPTAiN MARVEL ( Marvel Studio )

Merakla beklenen filmlerden biri olan Kaptan Marvel ile dün vizyona girmiş bulunuyor. Başrollerinde Samuel L. JacksonGemma ChanBrie LarsonAnnette BeningBen Mendelsohn oynadığı filmin yönetmenliğini ise Ryan Fleck Anna Boden yapmıştır.

4 - HÜDDAM 2 ( Hayat Sanat - TME )

Türk yapımı korku filmlerinden olan Hüddam 2 filminin yönetmenliğini Utku Uçar yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Yavuz ÇetinŞeyda İpek BaykalHakan ErkuranCan Beslen bulunmaktadır.

5 - PAPiLLON ( Pinema )

Yönetmen Micheal Noer Papillon filmi ile uzun bir aradan sonra tekrardan sinema merhaba demiştir. Macera ve Dram türündeki filmin başrolünde ise Rami Melek oynamıştır.


Filmlerin Fragmanları

Kapan
1
  101 Dk.
Son derece iyi bir aile babası olan Süleyman, Antalya'nın en zengin iş adamlarından birisidir. Kızı Aslı ABD'de eğitimini görürken, oğlu Tarık ise Türkiye'de öğrenimine devam eder. Çok zengin olmasına karşın çocuklarına asla taviz vermeyen Süleyman, onları maddi anlamda asla şımartmaz. Ailenin mutlu yaşantısı Tarık'ın İstanbul'da yaşadığı bir olay yüzünden adeta kabusa döner. Tarık bu olaydan ciddi psikolojik travma geçirmiştir. Babası Süleyman ne olduğunu anlamak için derin bir araştırma yapmaya başlar. Süleyman bir süre sonra oğlunun da içinde bulunduğu bir öğrenci topluluğunun oğlunun başına gelenlerden sorumlu olduğunu anlar. Artık Süleyman için oğluna yapılanların intikamını alma vakti gelmiştir. Beş yıllık takip sona erer. Beş yıllık takibin sonunda ''İtiraf Et Yada Öl'' isimli bir yarışma düzenleyen Süleyman grubun tüm üyelerini bir araya getirir. Tam bir kapana kısılan gençler için kurtulma umudu olabilir mi?
 •   75
 •   7
IMDb 5.0
İzle
Detay
Hüddam 2
2
  98 Dk.
Fatma adında ki genç kız doğuştan fiziksel ve zihinsel engellidir. Bir gün öz yeğeni tarafından tecavüze uğrar. Uğradığı tecavüz sonucunda hamile kalan Fatma için doğacak çocuk adeta bir umut niteliğindedir. Henüz küçükken anne ve babasını kaybetmiş olan Fatma için bu çocuk yanlızlığın sona ermesi anlamına gelmektedir. Ancak öz amcası çocuğun doğmasını istemez ve bu yüzden Fatma'ya sürekli şiddet uygular. Uğradığı şiddetin sonucunda bebeğini düşüren Fatma, kendi ebesi olan Songül'den yardım ister. Songül Fatma'ya yapılan bu kötülüklerin cezasız kalmamasını ister. Hüddam daveti yapan Songül bir ritüel gerçekleştirir ve bu vesile ile Fatma düşürdüğü bebeğine geri kavuşur. Ancak bebeğin gelişi Fatma'ya kötülük yapan herkesin kabusu olacaktır.
 •   26
 •   8
IMDb 5.0
İzle
Detay
Racetime - Kartopu Savaşları 2
3
  89 Dk.
Frankie ve arkadaşları için kışın kar yağdığında yapılacak en eğlenceli şey kızak yarışması olur. Bu sene düzenlenecek olan kızak yarışmasına çok iyi hazırlanan Frankie, köylerine yeni taşınan Zac ile eşleşir. Frankie Zac'ı yeneceğine oldukça emindir ama işler onun istediği gibi gitmez ve daha fnish çizgisine varamadan kızağı parçalanır. Ne olduğunu anlam veremeyen Frankie ve arkadaşları kısa bir araştırmadan sonra Zac'ın hile yaptığını anlar. Bu yüzden yeni bir yarış yapılmasını talep eden genç çocuk ve arkadaşları için önlerine bambaşka bir problem çıkar. Yarış neticesinde barınaklarını kaybetmişlerdir ve barınaklarını geri alabilmek için mutlaka bu yarışı kazanmak zorundadırlar. Ama Zac'da bu yarışı kazanmayı çok ister ve bunun içinde her şeyi göze alır. Ekip Zac ve onun hilelerine karşı koyabilmek için yoğun çaba sarf edecektir.
 •   29
 •   5
IMDb 6.6
İzle
Detay
Kaptan Marvel
4
  128 Dk.
Çok güzel bir kadın olan Carol Danvers, dünyaya düşer. Dünyaya düşüşünün ardından gezegeni yavaş yavaş keşfetmeye başlayan Carol bazı görüntüleri hatırlamaya başlar. Geçmiş zamanda dünyada yaşamış olduğunu hatırlayan Carol, dünyada bir hayatı olduğuna artık kesin olarak inanır. Dünya üzerinde güvenebileceği tek bir kişi vardır. Oda; SHIELD çalışanı Nick Fury'nin ta kendisidir. Carol Danvers geçmişi hakkında keşifler yaptıkça kendisi hakkında bilmediği detayları da öğrenmeye başlar. Carol kendi kişisel sorunları ile uğraşırken Skrull ırkı ile Kree ırkı arasında amansız bir savaş başlar. Carol ise iki ırk arasında ki bu savaşta mutlak suretle bir taraf seçmek zorundadır. Artık Carol için gerçek bir süper kahraman olmanın ne kadar anlamlı olduğunu anlamasının vakti gelmiştir.
 •   221
 •   26
IMDb 7.5
İzle
Detay
Papillon
5
  117 Dk.
Ufak çaplı suçlara bulaşmış olan Henri 'Papillon' Charriere adında ki adam bir gün uğradığı bir iftira yüzünden haksız yere cinayetten tutuklanır. Fransa'da yer alan Şeytan Adası'nda ki ülkenin güvenlik seviyesi en üst düzeyde olan hapishanesine gönderilen Papillon orda çok zengin ama kendini savunma kabiliyeti olmayan Louis Dega ile tanışır. Louis Dega kendisini koruma karşılığında Papillon'un hapishaneden kaçışının finansmanı olmayı kabul eder. Birbiri ile henüz yeni tanışmış olan iki adam arasında çok iyi bir arkadaşlık başlar ve ikili hapishaneden kaçmak için efsanevi bir plan hazırlığı içine girer.
Film gerçek yaşam öyküsünden alınarak beyaz perdeye aktarılmıştır. 1973 yılında yine aynı isimle çekilen Dustin Hoffman ve Steve McQueen’in başrolünü paylaştığı filmin yeni versyonu olarak karşımıza çıkıyor.
 •   11
 •   3
IMDb 7.1
İzle
Detay
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha