Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta
  03 Mart 2019   412 Okunma
 • Beğen
  0

1 Mart itibari ile vizyona bu hafta 4 yeni film giriyor.

01.03.2019 tarihi itibari ile vizyona giren filmler sinema severleri ekran başına çağırıyor.

Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta
Öldür Beni Sevgilim
1
  105 Dk.
Beş yıllık evli olan Demet ve Okan çiftinin birliktelikleri iyi gitmemektedir. Büyük bir aşkla başlayan ilşkileri masal gibi devam ederken evlilikle sonuçlanmıştır. Bir süre sonra parmakla gösterilen çiftin evliliği sıradan bir hal almaya başlar. Beşinci yıllarını doldurduklarında her ikisi de evlilikten bunalmış, bıkkınlık sendromuna girmiştir. Ancak her ikisi de birbirine karşı tek kelime dahi etmez ve hissettiklerini dile getirmez. Evlilik yıl dönümlerinde çift çok büyük bir yanlış anlaşılmanın kurbanı olur. Bu yanlışlık sonucunda hem Demet, hemde Okan birbirlerini öldürmek için plan yapar. Her ikisi de öldürmek için fırsat kollarken başlarından tehlikeli ve komik olaylar geçer.
 •   142
 •   17
IMDb 6.1
İzle
Detay
Mutlu Lazzaro
2
  127 Dk.
Lazzaro, oldukça iyi niyetli ve saf kalpli genç bir delikanlıdır. En yakın arkadaşı Tancredi ise biraz haşarı ve şımarık bir gençtir. Tancredi ne isterse onu yapan Lazzaro halinden çok memnun olmakla beraber, Tancredi'nin son istediği şeyi yapmaktan da çekinmez. Tancredi adam kaçırmayı planlamaktadır ve Lazzaro bunu başlangıçta bir oyun olarak düşünmektedir. Ancak arkadaşının ciddiyetini bir süre sonra anlar. Tancredi yapacağı işleri daha da genişleterek hem Lazzaro'yu hemde yaşadıkları tuhaf köyü çok büyük bir tehlike içine atmıştır. Yaşanan bir çok olayın ardından polis müdahalesi gelir ve Lazzaro kaçmak zorunda kalır. En yakın arkadaşı Tancredi'yi bulmak için hareket eden Lazzaro, şehir yaşantısında çok zorlanır. Şehir yaşantısı köye göre çok farklıdır ve genç adam şehirde fazla temiz kalmaktadır.
 •   127
 •   19
IMDb 7.7
İzle
Detay
Tabaluga
3
  90 Dk.
Uçmayı ve düzgün bir şekilde ateş etmeyi bir türlü öğrenemeyen küçük ejderha Tabaluga kendi türününde son örneğidir. Ateş etmeyi ve uçmayı öğrenememesi onu normal bir ejderha olamayacağı düşüncesine sürükler. Giriştiği tüm çabaları başarısızlık ile sonuçlanır. Tabaluga'ya yaşadığı bu kötü deneyimlerde tek destek olan kişi ise annesinden kendisine emanet edilen siyah ördektir. Ateşini bulmak için yola koyulan minik ejderha buz ülkesine doğru hareket eder. Buz ülkesinde buz prensesi olan Lilli ile tanışan Tabaluga onun vasıtası ile Arktos'a götürülür. Ancak bu hiç iyi bir fikir olmayacaktır. Tabaluga ve onun dünyasında ki herkes tehdit altındadır ve Arktos'u durdurma işi de Tabaluga'ya kalmıştır.
 •   15
 •   3
IMDb 6.0
İzle
Detay
Musabbar
4
  87 Dk.
Hz. Süleyman döneminde onun himayesinde bulunan Musabbar Cin kavmi, Hz. Süleyman hayatını yitirdikten sonra adeta kibre düşmüştür. Tek amaçları insaoğluna ve dünyaya hüküm sürmektir. Çok zengin bir ağa soyu nesli tükenmek üzeredir. Bunu engellemek için kendi karısıyla münasebete izin veren cinler böylelikle melez bir çocuğun dünyaya gelmesini sağlayacaktır. Yeni doğan melez erkek çocuğu Hz. Süleyman'ın soyundan gelen bir kadınla birleşirse kötülüğün kapıları ardına kadar açılacak ve dünya insaoğlunun kontrolünden tamamen çıkacaktır. 21. yüzyılda patlayan bu olay sekiz kişinin oluşturduğu bir akademisyen gruba denk gelir. Grup cinlere karşı büyük bir hayatta kalma mücadelesine içine girecektir.
 •   18
 •   11
IMDb 5.0
İzle
Detay
Yalan Dolan
5
  82 Dk.
Altı çok samimi arkadaş olağan üstü bir plan yaparak banka soymayı amaçlar. Sistemde ki hataları araştırmaya başlayan ekip kusursuz bir plan hazırlar. Filmde başrolleri Şafak Sezer, Burcu Binici, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle büyük çıkış yakalayan Umut Aksoy, Çetin Altay ve Ahmet Yıldırım Öcek paylaşıyor.
 •   105
 •   9
IMDb 6.9
İzle
Detay
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha